Konwencja PO w Poznaniu

Na konwencji Platformy Obywatelskiej w Poznaniu premier Ewa Kopacz zaprezentowała program „Polska Przyszłości” – projekt łączący wolną gospodarkę i społeczną wrażliwość.

Apelując do wyborców premier prosiła o głos na Platformę Obywatelską. – Proszę was o głos na ludzi, których będziecie spotykać na ulicy, z którymi niekiedy sąsiadujecie, którzy nie muszą niczego udawać. Proszę was o głos na formację, która nie musi chować swojego lidera – ja tu jestem z wami!

Podkreślając gotowość całej Platformy Obywatelskiej do walki o zwycięstwo w nadchodzących wyborach parlamentarnych szefowa rządu dodała – Chcę wam dzisiaj zadeklarować lepszą, bezpieczną przyszłość. Ja, Ewa Kopacz, chcę być gwarantem tej dobrej zmiany i bezpiecznej przyszłości. Dzisiaj to obiecuję i jestem pewna, że dotrzymam słowa.

„Polska Przyszłości” to program ekspercki, a nie populistyczny – odpowiada on na kluczowe postulaty Polaków. Platforma Obywatelska, jako partia odpowiedzialna, nie składa nierealnych obietnic wyborczych tak jak robią to partie opozycyjne. My bierzemy odpowiedzialność za słowa i wiemy, że nasz program to najlepszy wybór dla Polski.

W konwencji uczestniczyli również przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiej Platformy Obywatelskiej.

konwencjapo

Źródło: platforma.org