Tomasz Lenz wiceszefem i rzecznikiem klubu PO

Toruński poseł Tomasz Lenz znalazł się nie tylko we władzach klubu parlamentarnego PO. Będzie w nim pełnić też funkcję rzecznika prasowego.

Przewodniczący klubu Platformy Obywatelskiej został wybrany w dniu pierwszego posiedzenia Sejmu. Został nim wówczas Sławomir Neumann, były wiceminister zdrowia w rządzie Ewy Kopacz.

Dziś byli wybierani wiceprzewodniczący klubu PO. W tym gronie znaleźli się parlamentarzyści: Andrzej Czerwiński, Waldy Dzikowski, Cezary Grabarczyk, Andrzej Halicki, Joanna Kluzik-Rostkowska, Tomasz Siemoniak i Rafał Trzaskowski. W jego skład wszedł też toruński poseł PO i lider ugrupowania w regionie Tomasz Lenz.

Lenz powiadomił o wyniku wyborów do władz klubu na Facebooku. 

Dziś odbyły się wybory do władz Klubu Parlamentarnego Platforma Obywatelska. Głosami parlamentarzystów PO zostałem wybrany jednym z wiceprzewodniczących Klubu. Dziękuję koleżankom i kolegom za zaufanie!

Dodatkowo będę pełnił funkcję Rzecznika Prasowego Klubu i koordynował pracę biura medialnego.

W poprzedniej kadencji poseł z Torunia też był wiceszefem klubu PO. Teraz Lenz dodatkowo będzie pełnić funkcję funkcję rzecznika prasowego klubu PO i koordynować pracę biura medialnego. Ponadto parlamentarzysta jest wiceszefem zarządu krajowego PO.

Źródło: ddtorun.pl